Outfit #1 - I love convents!

00:07:00

Today I wanna show You one of my favourite stylizations. It was one year ago, but I all time think, that was good. I love leggins, because they're really comfortable and easy to dress up. And sexy, of course.

This stylization had to be a mix of dark, futurism and simplicity. Do You like it?


Leggins: any china shop, about 20 PLN
Top: New Yorker, about 30 PLN
Fur: TK Maxx, about 80 PLN
Shoes: Deichmann, about 120 zł (yeah, shoes are always expensive... :P)
Gloves: handmade, about 3 PLN
Hairband: handmade

All prices are "about", because I never perfectly remember how much I paid for something. 


Post Scriptum:
I know, I know, it's blog about fashion and make up! I know! But it's special occassion and I HAVE TO boast! :D Two days ago my new story "Are you afraid of the dark?" was publicate in Lost&Found Mega*Zine in english version! Since today I  have published only in polish, so... It's my little debut outside my country! :D Links to story, interview with me and all magazine of course: ISSU and PDF. Enjoy! :)

Modne sukienki

You Might Also Like

9 komentarze

 1. A jakbyś tak robiła, jak niektóre bloggerki, że i po angielsku i po polsku...? ;)
  Ale zdjęcie jest boskie <3 I świetne wyczucie stylu ^.^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję <3 Hmm, z założenia zamierzam naprawdę nie wiele na tym blogu pisać i skupić się na fotografiach... Mój angielski jest na fatalnym poziomie, więc uznałam, że każdy go zrozumie :D Ale jak będzie więcej głosów za tym bym pisała dwujęzycznie - Czytelnik mój pan ;) Póki co wrzucam tłumacza google z boku, zobaczymy jak się sprawdzi (bo na oficjalnym blogu też mam od dzisiaj opcję tłumaczenia na angielski ;))

   Usuń
 2. Lubie czytać twojego macierzystego bloga. Kiedy napisałaś że zakładasz "drugiego, hobbystycznego bloga, poświęconego wyłącznie modzie/wizażowi" to pomyślałem sobie że ktoś taki jak ja raczej nie znajdzie tutaj nic ciekawego. Raz, że nigdy nie interesowałem się modą a dwa to to że hm... jakby to napisać... bałem się że Twój wizerunek do którego już zdążyłem się przyzwyczaić i bardzo polubić może nagle ulec zniekształceniu. Jednak zaglądnąłem tutaj i wiesz co? Jeżeli nie masz nic przeciwko to już tutaj zostanę :) Te fotografie są piękne, wielobarwne. W każdej z tych fotografii czai się w Tobie jakiś sekret. Przynajmniej tak ja je odbieram. Życzę Ci powodzenia w realizacji swoich marzeń bo uważam że są ponadczasowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy może być coś milszego dla blogera, zwłaszcza startującego z nowym projektem, niż przeczytanie takiego komentarza? Sądzę, że nie może :) Dlatego cieszę się bardzo, że odważyłeś się tu zajrzeć i zechciałeś zostać :) I miło wiedzieć, że na oficjalnym blogu mam stałego Czytelnika! Dziękuję :)

   Usuń
 3. nie myślałaś, żeby sprzedać jakieś swoje ciuchy? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zależy co masz, wstaw może zdjęcia na facebooka albo tu ;) bo byłabym zainteresowana ale przez przesyłkę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, w sumie od pewnego czasu zabieram się za porządki w szafie, więc może jak sesja egzaminacyjna się skończy, to w końcu się za nie wezmę ;)

   Usuń
 5. ok, bardzo podobają mi się Twoje ciuchy i dodatki więc pewnie coś bym wzięła. ;)

  OdpowiedzUsuń