make up #9 - Pin up!

02:08:00

Is more sexy and classical makeup than red mouth and black line? I think that no. Pin up looks good on every woman and is really easy to do. Try it! :)


Czy istnieje bardziej klasyczny i seksowny makijaż niż czerwone usta i czarna "jaskółka"? Sądzę, że nie! Pin up pasuje każdej kobiecie i jest wyjątkowo łatwy do zrobienia. Spróbuj! :)


Foundation/podkład: Maybelline Affiniton, Opal rose
bronzing pearls/perełki brązujące, Avon
eyeliner Essence
mascara Essence
brown pencil/brązowa kredka (eyebrows/brwi)
lipsticks Bell, numbers: 101, 733, 15
szminki Bell o numerach: 101, 733, 15

Two words about Photoshop: I changed only contrast, because I haven't good lights on my room. It's reason why some photos are little lighter and some darker. But please, remember, that I'm doing what I can to show natural colors. I think I do it right.

Dwa słowa o Photoshopie: zmieniam wyłącznie kontrast, ponieważ nie mam dobrego światła w pokoju do robienia zdjęć. Dlatego niektóre z nich są jaśniejsze/ciemniejsze, mają żywsze kolory etc. Mimo to staram się możliwie najlepiej odwzorować naturalny wygląd. Patrząc w lustro i na ekran stwierdzam, że nawet mi to wychodzi ;)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Mnie to by się przydał kurs robienia porządnej kreski. Nie planujesz? :>
  USTA!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Planuje, bo to banalne jest, jak się zna moją sztuczkę ;> Tylko muszę mieć na to kilka godzin (myślałam o wideo, ale nie wiem czy kamerka w lapku da radę), więc pewnie za jakiś czas dopiero :)

   Usuń
 2. Zapierasz dech w piersiach. Świetnie i na prawdę pięknie.
  PS:
  No i ty się potem dziwisz że araby się w Tobie ślepo zakochują hehe. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha, no taaaak, w sumie nie mam powodu do zdziwienia :P

   Usuń