make up #16 - So long and good night...

02:40:00Today I have done make-up inspired any photo I was seeing a long time ago on the web. It was make-up with any shades of red on all eyelips and black line and pale mouth. I decided to mix it with a dark and light eyeshadows to get interesting gothic look. I think I did something untypicall... It's quite good for gothic party or concert (or halloween ;)). But for every day - never! I loved it, but I'm sure it's very specific look. I look demonically! :D

When I look in the mirror, one thought is in my head - I should appear in music video! And I supremely know in which one... Link below photos ;)

Dziś wykonałam makijaż inspirowany fotografią, którą wieki temu widziałam w sieci... Pamiętałam, że łączył on różne odcienie czerwieni na całych powiekach z czarną kreską i bladymi ustami. Nie posiadam odcieni czerwieni, poza tym aż tak dokładnie nie pamiętałam tej fotografii i traktowałam ją jako bardzo luźną inspirację, więc postanowiłam czerwień wycieniować brązem, beżem i czernią. Chciałam uzyskać ciekawy gotycki wygląd. Myślę, że stworzyłam coś nietypowego... Dobrego na koncert, gotycką imprezę albo halloween ;D Ale na co dzień - chyba aż tak odważna nie jestem. Jakoś mi się nie widzi spacerować tak po mieście. Mimo to zakochałam się w tym wyglądzie, ze świadomością jednak, że jest bardzo specyficzny. Cóż, wyglądam demonicznie, a czasem o to właśnie chodzi!

Kiedy spojrzałam lustro już po zakończeniu dzieła, pomyślałam, że powinnam wystąpić w teledysku. I nawet wiem jakim ;D Link pod fotografiami! :)


FACE:
foundation: Gosh, X-ceptional wear
powder Avon
rouge

EYES:
eyeshadows from Inglot: red, black, light beige, dark brown
mascara Essence
black pencil Pierre Rene
brown pencil (eyebrows) Essence

MOUTH:
I haven't so light lipstick, so I used foundation and powder


You Might Also Like

8 komentarze

 1. So so gorgeos

  kiss kiss

  http://couturetrend.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 2. niesamowite oczka! bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG OMG OMG! My Chemical Romance!
  Wzmianka o nich zmusiła mnie do skomentowania po raz pierwszy (przepraszam, jestem totalnym leniem).
  Piękny makijaż, bardzo w stylu "Heleny".
  P.S. Nie wiedziałam, że znasz MCR :).
  xoxo Kot (Kika)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh My God!!
  Zajebisty make up! <3
  No i jeszcze mój najukochańszy zespół <3
  Którego brakuje mi go jak diabli :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :D Właśnie niedawno mnie kumpela uświadomiła, że się rozpadli... Szkoda :(

   Usuń