outfit #22 - Light!

03:26:00

Today I have for You one of my last fav's outfits! It's something between rock, alternative or pastel goth styles... I don't know how to classified it - but I'm sure it's not important. The most important is that I very like this style - that's my style!

What about outfit? Hm, Sometimes I'm in mood to wear less black. You know: summer, hot days etc. Base of my outfit was shorts and t-shirt - classic mix. I wanted to make it more untypical, so I decided to wear socks. I had white one that I never earlier wore, so I tried... And I thought "It looks great!". Creepers and a lot of jewelery made that outfit "more my".

Do You like it?

Dziś mam dla Was jeden z moich ostatnich zestawów (który szybko trafi do kategorii ulubione, tak przynajmniej podpowiada mi intuicja). To coś pomiędzy stylem rockowym, pastel gotyckim i alternatywnym - ciężko sklasyfikować. Ale to nie jest ważne. Liczy się to, że jest to mój styl!

Kilka słów o zestawie. Czasami mam ochotę nosić mniej czerni (lato, upał, ciągła kobieca potrzeba zmian ;D) i eksperymentuję z jaśniejszymi barwami. Bazę stanowiła klasyka: szorty i t-shirt (ze szkieletem, a jak!). Aby zestaw przestał być tak klasyczny, dorzuciłam do niego zakolanówki. Tradycyjnie noszę czarne, jednak gdzieś głęboko w szafie miałam kremowe, które kupiłam wieki temu całkowicie przez przypadek. Postanowiłam sprawdzić jak będą razem wyglądać - i uznałam, że to świetnie połączenie! Zestaw uzupełniłam creepersami i sporą ilością biżuterii. Mocny makijaż oka stanowi ważne uzupełnienie.

Podoba się?


Shorts: New Yorker
T-shirt: New Yorker
Socks: Reserved
Necklace: gift
Bracelet: SinSay
Ring: ebay
Sunglasses: no name
Shoes: DeeZee.pl

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Super, super, super!
  Do tego chciałabym tą koszulkę ^u^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, od dwóch lat w New Yorkerze jest dostępna, więc może i na jesień ją znowu wypuszczą? ;)

   Usuń
 2. I'm sure classifying is not really important. It looks very comfortable and I must say I adore your cross ring! I've been looking everywhere for one ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Czadowa bransoletka :)Rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ Ty jesteś rozkosznie ładna! Muszę wreszcie kupić Twoją książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, jak miło ^^ I owszem, zachęcam do zakupu ;) Jakbyś się zdecydowała - pisz! :D

   Usuń