Zombie Unicorn Jewelry - creepy&cute cooperation!

03:37:00


Pamiętam jakby to było wczoraj... Któregoś gorącego dnia, gdy jeszcze byłam w liceum, zapanowała wśród dziewczyn gorączka na biżuterię z modeliny. Daleka znajoma lepiła z niej niezwykłe cudeńka i rozprowadzała wśród ludzi. Biżuteria była naprawdę piękna, wykonana z precyzją, a ja (jak to ja) postanowiłam, że sama zacznę lepić.

Przygoda była krótka, lecz burzliwa. Pamiętam ciągle krzywe kule, brzydkie odciski palców, kształty mające być czymś, a nic nie przypominające. W końcu moda przeminęła, a ja zrezygnowała z torturowania swoich zmysłów estetycznych wyrobami własnymi na rzecz wyższych celów ;)

Na szczęście nie każdy jest takim antytalentem jak ja. Na Pyrkonie udało mi się poznać właścicielkę Zombie Unicorn Jewelry - i od razu zapałałam do niej sympatią. Ta skromna i urocza dziewczyna prowadzi swój własny biżu-biznes - sprzedaje wyroby z modeliny. Obserwowałam jej poczynania od dłuższego czasu na fejsie, gdy jednak w końcu mogłam dotknąć tych małych piękności i zobaczyć z jaką precyzją są wykonane - odpadłam. Zakupiłam kolczyki-macki (które widzieliście TUTAJ i TUTAJ), choć najchętniej wzięłabym wszystko. 

Nawet sobie nie wyobrażacie jak miło mi teraz ogłosić, że... niedawno nawiązałam współpracę z Zombie Unicorn Jewellry! :) Już wkrótce będziecie mieli okazję przeczytać kilka krótkich opinii na temat wybranych przeze mnie produktów, a także zobaczyć je w moich stylizacjach (wczorajsza sesja Was zapewne wprowadzi w osłupienie... ale o tym wkrótce ;)). A teraz - zapraszam do oglądania zdjęć i buszowania w sklepie z tymi ręcznie robionymi ślicznościami!

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Fajnie. :)
    Ja tez lepię, zresztą sama wiesz. ;) Ale teraz strasznie ciężko jest się wybić. :/

    OdpowiedzUsuń