2014 - it was great year!

09:58:00

Niektórzy piszą postanowienia noworoczne. Ja - podsumowania. Zdecydowanie bardziej motywuje mnie patrzenie wstecz, odnotowywanie tego co się udało i planowanie, że w tym roku zrobię jeszcze więcej niż wymyślanie rzeczy, o których za tydzień nie będę pamiętać. Próbowałam wielokrotnie - i takie wnioski wyciągnęłam.

Podsumowanie dotyczące wszystkich swoich sukcesów zrobiłam na Rozkoszach Umysłu - swoim oficjalnym blogu, na którym o wiele więcej gadam. LINK dla zainteresowanych. Tutaj, ponieważ jest to blog skupiający się na ciuchach - robię podsumowanie... stylizacyjne, jakżeby inaczej! 

Gdy zaczęłam dzisiaj zbierać te zdjęcia nie chciało mi się wierzyć, że aż tyle notek "ciuchowych" udało mi się przygotować... A i tak czuję ciągły niedosyt. 42 stylizacje! Niektóre były lepsze, inne gorsze. Czasem zdjęcia trafiały się z "przypadku", innym razem zdolności fotografa przewyższały mój stylizacyjny szał. Bywało różnie, na pewne posty patrzę z łezką wzruszenia w oku, na inne - z łzami rozpaczy, że nie przyłożyłam się bardziej. Ale nie żałuję żadnego! Który zestaw jest Waszym ulubionym?

Dziękuję Wam, że byliście tu ze mną przez cały ten rok - komentowaliście, obserwowaliście, kibicowaliście. Ten blog, będący dość szalonym pomysłem, okazał się jednym z fajniejszych zajęć jakich się podjęłam. Dał mi nowe znajomości, nowe doświadczenia, nawet różne okazje do rozwoju zawodowego. Dziękuję za każdą chwilę, którą spędziliście tutaj. W 2015. obiecuję Wam jeszcze więcej dawać z siebie! Lubię to swoje miejsce w sieci, a co. Ponadto dziękuję wszystkim fotografom, z którymi miałam przyjemność współpracować - czym byłby bowiem blog ciuchowy bez zdjęć? ;) Dziękuję (kolejność przypadkowa): Weronice Achrem, Weronice Szczepańskiej, Pawłowi Kryzie, Necronaut, Perfectamente Photography, Izie Budzyńskiej, Klaudii Woźniak, Agacie Bączkiewicz, Patrycji Artowicz, Sylwii Silvo Pisarczyk oraz mojemu tacie, który odkrył co znaczy mieszkać z blogerką (i do czego służą poszczególne opcje w lustrzance).

 

Na koniec: chciałabym Wam życzyć, by każdy Wasz szalony pomysł okazywał się czymś genialnym. Dużo zdrowia, szczęścia, miłości i energii do spełniania marzeń - bo one dają prawdziwego kopa. GENIALNEGO ROKU 2015.!


You Might Also Like

9 komentarze

 1. Happy new year!

  Check out my new post Here!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w nowym roku :) Chyba nie potrafiłabym zdecydować się na jeden zestaw, tutaj jest przecież tyle świetnych stylówek :) Widać, że masz swój klimat i masz kapitalne pomysły :) A zdjęcia... są tak inne, magiczne, masz grono wspaniałych osób wokół siebie :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana, wszystkie Twoje stylizację są super! Tobie też życzę genialnych pomysłów! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. cóż za zestawienie świetnych stylizacji! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful fashion recap! Happy New Year! =D

  I'M BACK WITH A NEW POST on http://whattostyle.blogspot.com/

  Instagram | Twitter | Bloglovin

  xoxo,
  Jessica

  OdpowiedzUsuń
 6. Amazing Collection of great Outfits!
  Happy new Year <3

  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. Jejku, nie mogę się zdecydować, która podoba mi się najbardziej! Ale mam niesamowitą słabość do wzoru w pasy. Najlepiej czarno białe. <3

  http://damselevil.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń