Outfit #105 - Scars

23:10:00Codziennie czekam na coś specjalnego. Codziennie próbuję zrobić coś wielkiego. Mam w sobie od groma energii i pasji, ale tak często zmuszona jestem czekać. Na decyzje. Na pomysły. Na akceptację innych. To nudne! Leniwe weekendy sprawiają, że jestem bardziej melancholijna. Potrzebuję adrenaliny. Znowu.

Everyday I'm waiting for something special. Everyday I'm trying to do something big. I feel a lot of power, but I have to wait. For decisions. For ideas. For other people's acceptations. That's boring. Lazy weekends make me more melancholic. I need adrenaline. Again.

all photos by Aira Photo


Blogowanie - to jedna z tych rzeczy, które mogę kontrolować całkowicie. Kiedy, gdzie, jak, dlaczego - to wyłącznie moje decyzje. Oczywiście jeśli mam zdjęcia. Jeśli nie - muszę czekać na decyzję fotografa. Do diabła, nuuuda. Czuję się czasami jak serialowy Sherlock. Potrzebuję morderstwa. Postrzelać do ściany. Albo coś w tym stylu ;)

Blogging - that's what I love and can control. When, where, why, how - that's only my decisions. If I have photos, of course. Otherwise - I have to wait for the photographer's decision. Damn, boring. I feel like Sherlock from BBC. I need murder, shooting in a wall or something ;)Słońce czyni mnie silniejszą. Może i brzmi to dziwnie, ale w słoneczne dni od razu staję się jakaś taka... szczęśliwsza. Dlatego dzisiaj - zdjęcia w promieniach zachodzącego słońca. Przepiękne kadry uchwycone przez Aira Photo. Kocham je.

Sun makes me stronger. Maybe it sounds strange but I feel more happiness when days are sunny. Today - photoshooting in the rays of the setting sun. Beautiful frames caught by Aira Photo. Love them.Dobra, do tematu! O ciuchach! Gdy wskoczyłam w tę miniówę, t-shirt i spojrzałam w lustro roześmiałam się, że wyglądam jak kinder metalówa. Nie ma w tym nic złego, ale preferuję bardziej dojrzałe stylizacje. Dorzuciłam więc do zestawu militarny żakiet od Queen of Darkness. Widzieliście go już TUTAJ. Zestawiony z miniówką z ekoskóry i czarnym t-shirtem prezentuje się całkiem kobieco. Tak, uważam, że styl militarny jest kobiecy. Długie włosy, smoky eye, coś eleganckiego (w tym przypadku: żakiet) i stylówa gotowa! 

What about my outfit? Hm, I can tell you what I was thinking when I've looked into mirror without the jacket: I am kinder metal! Yeah, that was my first funny thought. It's not bad, but I prefer to look more elegant. So I've chosen the military jacket from my lovely Queen of Darkness. You have seen it HERE. Mixed with faux leather skirt and black t-shirt made me more feminine. Yes, I think that military style can be feminine. Long hair, smoky eyes, something elegant (a jacket) - and it's ready! 
Zestaw wygląda na bardzo wypracowany, mój opis też to sugeruje. Ale pewnie byście nie uwierzyli, gdybym stwierdziła, że jak zwykle nie miałam czasu się stroić i złapałam bazę, która wpadła w ręce, dopieszczając ją tylko kurtką. Więc nie stwierdzę.

Dobrego dnia!
VamppiV

That all looks like an elaborate outfit. You would never have guessed, that I haven't had the time to style myself and I've worn the first mini skirt and shirt I've found in the wardrobe...


Have a good day!
VamppiV


 Shirt: Cropp Town || Skirt: no name || Jacket: Queen of Darkness || Shoes: Deichmann || Sunglasses: New Yorker

You Might Also Like

17 komentarze

 1. to prawda!
  bardzo, bardzo kobiecy nawet, bym powiedziała ;)
  a przynajmniej rzeczywiście w wydaniu z takim dopracowanym makijażem i spódnicą - naprawdę: seksownie wyglądasz!

  i.... dlaczego ja się nie załapałam na te okulary w NY? ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo kupiłam je rok temu ;p Ale w tym roku widziałam podobne - tylko z innymi szkłami!

   Usuń
 2. piękne te zdjęcia i piękna Ty! Oglądasz Elementary czy Sherlocka z Benedictem>? Ja uwielbiam obu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie Benedict :) Mi Elementary działa na nerwy ;)

   Usuń
 3. Ja tak samo reaguję na słońce :) od razu człowiekowi lepiej

  OdpowiedzUsuń
 4. ładnie :), o tak adrenalina :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Promienie zachodzącego słońca uchwycone na Twojej twarzy i melancholijne spojrzenie niczym z przeminęło z wiatrem ;) dają wrażenie romantycznego wieczoru, a tu proszę, zaskoczenie, bo jest moc w stroju :) Jest sexi, jest zadziornie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. these are lovely, the lighting is so pretty:-) and i'm loving your sunglasses! x

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczne zdjęcia:) Bardzo fajny post, miło się ogląda i czyta:)

  Zapraszam do mnie:
  http://julia-iggy.blogspot.com/
  I bardzo proszę o poklikanie w linki z ostatniego posta jeśli będziesz miała chwilkę czasu:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne zdjęcia, ciekawe okulary! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. piękne klimatyczne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Czaderskie te foty o zachodzi Słońca, klimatyczne !! :D. Okularów zazdroszczę!! I fajowskie te guziku przy rękawach, ot niby taki szczegół, dodatek, ale robi wrażenie.

  Dokładnie, nudy na pudy są dobijające. Tez lubię jak coś się dzieje. Drugie zdjęcie od dołu - piękny słoneczny uśmiech!!! Pozdr!

  OdpowiedzUsuń